در بحبوحه ی سفر وزیر بهداشت به استان صورت گرفت

کاش وزیر بهداشت به مناطق محروم چاروسا و دیشموک سفر می کرد! تا با دیدن عمق محرومیت؛ صدای مظلومیت مردم را به وزرای تدبیر و امید برساند.سلمان بینا عضو شورای شهر دیشموک در گفتگوبا خبرنگار با بیان اینکه؛ برای حوزه بهداشت و درمان کهگیلویه تحول شگرفی شد؛ افزود: زحمات و تلاش اقای داوری برای توسعه خدمات بهداشت و درمان کهگیلویه ستودنی و قابل تحسین است.

بینا با بیان اینکه؛ سفر وزیر بهداشت را به استان و شهرستان به فال نیک میگیریم؛ گفت: ای کاش وزیر بهداشت به مناطق چاروسا و بویژه دیشموک سفری داشت تا حداقل صدای عمق محرومیت را به ساختمان هیئت دولت انتقال می داد.

بینا تصریح کرد: ای کاش وزیر بهداشت به دیشموک سفری داشت تا رنج و فقر محرومیت را به گوش مدیران ارشد دولت تدبیر و امید برساند تا با تدابیر خود؛ نهال امید را در دل مردم این منطقه زنده کرد.

وی بیان کرد: ای کاش هاشمی به دیشموک بیامد تا با تجربه آب تلخ این منطقه؛ درخواست مردم را به وزیر نیرو انتقال می داد.

 

وی افزود: ای کاش وزیر بهداشت با خودروی هر چند شاسی بلند به دیشموک بیامد تا صدای رنج و زجر ناشی از مسیرهای ارتباطی نامطلوب که نه وضعیت آسفالت بودن انها؛ و حتی خاکی بودن انها برای ما مشخص نبوده را به گوش وزیر راه و شهرسازی؛ برساند.

وی گفت: ای کاش؛ وزیر بهداشت به دیشموک بیامد تا حداقل امشب با دیدن نوسانات برق؛طولانی بودن شبکه انتقال؛ صدای مردم را به وزیر نیرو برساند.

 

بیناگفت: ای کاش وزیر بهداشت به دیشموک بیامد تا صدای بیکاری جوانان تحصیلکرده که مدارک سطوح عالیه خویش را در طاقچه ها گذاشته و خاک میخورند و خودشان سرگردان کوچه و خیابان و سرباری و فشاری روانی برای والدین هستند؛ را به گوش وزیر کار برساند.

بینا؛ نیاز دیشموک و چاروسا با بیش از ۵۰هزار جمعیت به بیمارستان مجهز را ضروری عنوان و خواستار توجه مسوولان به دیشموک و چاروسا شد.

وی، ضمن قدردانی از مسوولان بابت ساخت ساختمان بستر درمانی که با پیگیری خود مسوولان محقق شد؛ گفت: مسوولان برای این ساختمان تجهیزات مختلفی پزشکی و بروز از جمله سونوگرافی، رادیولوژی، دندانپزشکی و امبولانس و همچنین پزشکان مختلف تخصصی را تدارک ببینند تا ان شالله خدماتی درخورشان و گوشه ای از درد مردم این منطقه محروم؛ درمان شود.

 

بینا متذکر شد: تنها درخواست ما از وزیر بهداشت؛ سفر وی به دیشموک و چاروسا بوده که ای کاش محقق می شد