۹ هزار بسته نوشت‌افزار و معیشتی در کهگیلویه و بویراحمد توزیع می‌شود
۹ هزار بسته نوشت‌افزار و معیشتی در کهگیلویه و بویراحمد توزیع می‌شود
 مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: با توجه به قرار گرفتن در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید این ستاد ۹ هزار بسته نوشت‌افزار و معیشتی را در مناطق محروم استان توزیع می‌کند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبر دیشموک، شایان نادری روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار، از آغاز پویش ملی احسان در کهگیلویه و بویراحمد خبر داد و افزود: این میزان بسته نوشت‌افزار، کیف و کمک معیشتی با کمک نیروهای

جهادی در مناطق کم برخوردار و محروم این استان توزیع خواهد شد.

وی بیان کرد: از این میزان بسته ها چهار هزارو ۷۰۰ مورد لوازم آموزشی شامل لوازم التحریر  کیف، دفتر و مداد رنگی است.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام در استان کهگیلویه و بویراحمد ارزش ریالی هر بسته آموزشی را  یک میلیون و ۸۰۰ هزار ریال اعلام کرد.

وی اظهار داشت: برای حمایت از تولیدکنندگان ایرانی همه نوشت افزارها از نوع داخلی خریداری شده و این بسته ها با هدف محرومیت زدایی در حاشیه شهرها و مناطق محروم این استان توزیع خواهد شد.

نادری مهمترین اهداف ستاد اجرایی امام (ره) را محرومیت زدایی قشر آسیب دیده از شیوع کرونا اعلام کرد و افزود: چهار هزارو ۳۰۰ بسته کمک معیشتی شامل برنج، روغن، ماکارونی، حبوبات،قند،شکر و سویا در قالب این طرح بین نیازمندان توزیع می شود.

وی ادامه داد: ارزش ریالی هر بسته کمک معیشتی چهار میلیون ریال است که با کمک گروه های جهادی در مناطق مختلف کم برخوردار این استان توزیع خواهد شد.

نادری تصریح کرد: مهمترین اولویت این ستاد اجرایی در توزیع بسته های آموزشی و معیشتی مناطق محروم و دورافتاده است.

وی گفت: ستاد اجرایی فرمان امام این استان امسال بیش از ۱۶ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان استان توزیع کرد.

انتهای پیام /م:آ

  • نویسنده : مالک آهنگ