۱۹ تیرماه دیشموک میزبان خدام و پرچم حرم مطهر امام رضا(ع)
۱۹ تیرماه دیشموک میزبان خدام و پرچم حرم مطهر امام رضا(ع)
رابط دفتر آستان قدس رضوی در دیشموک با بیان اینکه؛ چهارشنبه 19 تیرماه دیشموک میزبان خادمان و پرچم حرم مطهر امام رضا(ع) در قالب برنامه کاروان "زیر سایه خورشید" خواهد بود؛ افزود: امید است مردم متدین و همیشه در صحنه دیشموک و مسئولان، استقبال باشکوهی همچون سال گذشته از کاروان زیر سایه خورشید داشته باشند.

رابط دفتر آستان قدس رضوی در دیشموک با بیان اینکه؛ چهارشنبه ۱۹ تیرماه دیشموک میزبان خادمان و پرچم حرم مطهر امام رضا(ع) در قالب برنامه کاروان “زیر سایه خورشید” خواهد بود؛ افزود: امید است مردم متدین و همیشه در صحنه دیشموک و مسئولان، استقبال باشکوهی همچون سال گذشته از کاروان زیر سایه خورشید داشته باشند.
محمد مراد صادقی با تبریک دهه پر خیر و برکت کرامت و میلاد حضرت معصومه و امام رضا و همچنین حضرت احمد بن موسی اظهار کرد: کاروان زیر سایه خورشید به مناسبت این دهه به استان سفر خواهد کرد تا کسانی که توفیق زیارت حضرت رضا نصیبشان نشده بتوانند زمینه زیارت از راه دور یا ازبعید را برای این قشر فراهم کنند.
مسؤول نمایندگی دفتر آستان قدس رضوی در دیشموک  تصریح کرد: عصر روز چهارشنبه ۱۹تیرماه مردم ولایی و متدین دیشموک میزبان کاروان زیر سایه خورشید خواهند بود و امید است استقبال باشکوهی از این خدام و پرچم امام رئوف بعمل آید.
صادقی متذکر شد: برنامه های این روز بزودی از طریق همین رسانه به اطلاع مردم دیشموک می رسد.