۶۰میلیاردتومان در بحث راه های ارتباطی دیشموک
۶۰میلیاردتومان در بحث راه های ارتباطی دیشموک
نماینده مردم شهرستان‌های کهگیلویه، چرام، لنده و بهمئی در مجلس شورای اسلامی در بازدید از طرح‌های اجرایی بخش دیشموک گفت: امروز از منطقه دیشموک بازدید و از نزدیک مشکلات و مسائل مردم بررسی شد.

نماینده مردم شهرستان‌های کهگیلویه، چرام، لنده و بهمئی در مجلس شورای اسلامی در بازدید از طرح‌های اجرایی بخش دیشموک گفت: امروز از منطقه دیشموک بازدید و از نزدیک مشکلات و مسائل مردم بررسی شد.

حجت الاسلام محمد موحد با اشاره به کم لطفی‌های برخی از مسئولان بهداشت و درمان نسبت به مرکز درمانی درغک، افزود: برخی از دستگا‌های این مرکز همچون دستگاه نوار قلب و حتی دستگاه اهدایی خیران این روستا به نقاط دیگری از شهرستان منتقل شده است.

وی ادامه داد: مقرر شد در اسرع وقت وسایل به این مرکز عودت داده شود و به مشکلات آن رسیدگی شود.

حجت الاسلام موحد با اشاره به مشکلات مختلف مردم در حوزه آب، راه، مدارس، گاز و بهداشت گفت: این مسائل با حضور مردم، مسئولان راهداری، مخابرات و مسئول بنیاد علوی بررسی و راه‌های برون رفت از آن پیگیری می‌شود.

وی با اشاره به مصوبه مجلس شورای اسلامی در خصوص اختصاص قیر به راه‌های روستایی افزود: طبق این مصوبه مشکل قیر روستا‌ها و جاده‌های خاکی برطرف می‌شود.

نماینده مردم شهرستان‌های کهگیلویه، چرام، لنده و بهمئی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ایمن سازی پل و جاده تنگ چویل ادامه داد: سعی می‌شود هر چه سریعتر پل و جاده تنگ چویل ایمن سازی شود تا ابنیه فنی پل دچار مشکل و خسارت نشود.

حجت الاسلام موحد با اشاره به تعطیلی روند گازرسانی به روستا‌های فاقد گاز افزود: روند گازرسانی به روستا‌های بخش دیشموک به مدت معینی متوقف که قرار شد ظرف یک ماه آینده عملیات گازرسانی به روستا‌های بخش دیشموک اجرایی شود.

وی با اشاره به ساخت ایستگاه برق گفت: طی سفری که از تهران به استان خوزستان داشته ام مقرر شد تا یک نیروگاه برای بخش‌های دیشموک و چاروسا ساخته تا ضعف ولتاژ برق وجود نداشته و مردم متضرر نشوند.

حجت الاسلام موحد با اشاره به مشکلات معدن نیترات ادامه داد: دستگا‌های این معدن ساخته و قسمتی از مطالبات سازنده پرداخت و طی دو روز گذشته طبق پیگیری‌های به عمل آمده در حال انتقال به دیشموک هستند.

نائب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی عنوان کرد؛در حال حاضر مبلغ ۶۰ میلیارد تومان پروژه عمرانی در حوزه راه روستایی در بخش دیشموک در حال اجراست این کار بزرگی است و از زحمات مجموعه راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کهگیلویه و بویراحمد تقدیر و تشکر می کنم.

لازم به ذکر است که فاز پنجم گازرسانی به قلعه رئیسی و دیشموک کمتر از یک ماه دیگر شروع به کار خواهد کرد و تعداد ۶۳ روستای این دو بخش از نعمت گاز برخودار می شوند.

تاریخ انتشار : دیروز, ۲۳:۳۸