معاون هماهنگ کننده کل سپاه با بیان اینکه باید بتوانیم زبان جهادی را به جای دیوانسالاری جایگزین کنیم، گفت: بسیج و گروه های جهادی آماده انجام وظیفه برای پیشبرد آرمان‌های انقلاب هستند.

سردار محمدرضا نقدی عصر امروز عصر امروز در گردهمایی بزرگ جهادگران بسیجی و مردمی در مصلی حرم عبدالعظیم حسنی(ع) اظهار کرد: چه می‌شود نوجوانی که غرق در ناز و نعمت است و می‌تواند در نوروز به سفر اروپایی برود، با جهادگران همراه می‌شود و به محروم ترین و دوردست ترین مناطق کشور برای کار جهادی می‌رود، منشأ اینها چیزی جز ولایت و عشق به آن نیست.

معاون هماهنگ کننده کل سپاه افزود: الگوی ما و جوانان ما حسین بن علی است که همه خاندان خویش را فدای اسلام می‌کنند؛ این الگوها از ائمه به این نوجوان رسیده است.

وی با بیان اینکه مشکل ما نبود سازوکارهای لازم برای استفاده از انرژی این جوانان پرشور است، تصریح کرد: امام(ره) در اواخر عمر گرانقدر خود تاکید داشتند که همانطور که با مدیریت خوب و صحیح ۸ سال جنگ را مدیریت کردیم می‌توانیم با همین روش اسلام را به دنیا صادر کنیم.

سردار نقدی ادامه داد: ما باید بتوانیم زبان جهادی را به جای دیوانسالاری جایگزین کنیم و مشارکت عمومی و مردمی را به کارهایمان اضافه کنیم چراکه بسیج و گروه های جهادی آماده هر کاری برای پیشبرد آرمان‌های انقلاب هستند.

معاون هماهنگ کننده کل سپاه در پایان با اشاره به اینکه همه چیز برای یک جهاد و جهش بزرگ آماده است، گفت: امیدواریم با مشارکت جوانان که آماده خدمت‌رسانی به مردم هستند، بتوانیم الگوی اسلامی را به جهان بشریت عرضه کنیم.