کاهش قیمت سکه و طلا در معاملات امروز بازار
کاهش قیمت سکه و طلا در معاملات امروز بازار
بررسی بازار طلا و سکه در سبزه‌میدان نشان می‌دهد، قیمت سکه در بازار غیررسمی از ابتدای معاملات امروز ۲۹ خرداد، کاهش یافته است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی خبر دیشموک؛ دلار امروز در مرکز مبادله ارز و طلا در بخش اسکناس ۴۵ هزار و ۸۴۹ تومان و در بخش حواله ۴۲ هزار و ۸۰۹ تومان کشف قیمت شد. همچنین یورو امروز در صرافی‌ها با نرخ توافقی به قیمت ۴۹ هزار و ۱۶۰ تومان معامله شد، اسکناس درهم امارات ۱۲ هزار و ۴۸۴ تومان ارزش‌گذاری شد.

 

بررسی میدانی بازار ارز در میدان فردوسی نشان می‌دهد، دلار آزاد امروز توسط دلالان مقابل صرافی‌ها ۵۸ هزار و ۸۸۰ تومان قیمت‌گذاری شد.

 

امروز در میدان فردوسی سکه طرح قدیم با افت ۲۰۵ هزار تومانی به نرخ ۳۶ میلیون و ۵۹۰ هزار تومان داد و ستد شد، همچنین سکه تمام بهار آزادی طرح جدید نیز با کاهش ۱۵۸ هزار تومانی به قیمت ۳۹ میلیون و ۸۰۶ هزار تومان معامله شد و حباب آن کاهش یافته است.

 

امروز حباب سکه امامی به ۷ میلیون و ۳۶۷ هزار تومان و حباب سکه بهار آزادی به ۴ میلیون و ۱۷۶ هزار تومان رسید؛ نیم سکه در بازار به نرخ ۲۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان داد و ستد شد، ربع سکه به قیمت ۱۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان عرضه شد؛ همچنین هر سکه یک گرمی به نرخ ۶ میلیون و ۹۰۰ تومان معامله شد. هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز ۳ میلیون و ۳۲۹ هزار تومان قیمت‌گذاری شد، همچنین امروز هر مثقال طلای ۱۸ عیار، ۱۴ میلیون و ۴۲۳ هزار تومان نرخ‌گذاری شد؛ نرخ طلای آب شده نیز هر مثقال ۱۴ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان بوده است.

 

اکنون هر اونس طلا (معادل ۳۱.۱۳۲گرم)، با کاهش ۲۵ صدم درصدی به نرخ ۲۳۱۳ دلار قیمت گذاری شده است.

 

انتهای پیام/

  • نویسنده : مالک آهنگ