هرگونه جشنواره بدون مجوز ستاد کرونا ممنوع!
هرگونه جشنواره بدون مجوز ستاد کرونا ممنوع!

معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: برگزاری هرگونه برنامه بدون اخذ مجوز از ستاد کرونا ممنوع است.

آذر صفایی در نشست شورای ایثارگران با اشاره به خسارت کرونا در حوزه‌های مختلف گفت: علی‌رغم بیماری کرونا برای مقابله با این بیماری عقب نماندیم و در حوزه اصناف و ادارات اقداماتی صورت گرفت.

معاون پشتیبانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه با توجه به این شرایط اجرای برنامه‌های فرهنگی در بستر فضای مجازی صورت می‌گیرد، بیان کرد: آموزش و پرورش دومین دستگاه بعد از بهداشت و درمان است که در بحث کرونا متحمل ضرر و زیان شد چرا که تکلیف‌هایی باید انجام و صورت می.گرفت که انجام نگرفت.

 وی با اشاره به جشنواره اسوه‌های صبر در ایام پایانی سال گفت: بدون مجوز ستاد استانی کرونا هیچ تجمعی و برنامه‌ای صورت نگیرد، علی‌رغم اقدامات خوب صورت گرفته در مبارزه با کرونا،  وارد پیک چهارم شدیم، لذا کلیه برنامه‌هایی که در دستور کار است با اخذ مجوز از ستاد استانی کرونا باشد.

صفائی بیان کرد: وضعیت خانواده‌‌های شهدا، ایثارگر و رزمندگان در شهر زلزله‌زده سی‌سخت مجددا توسط بنیاد شهید بررسی شود.

این مسئول با بیان اینکه  حفظ سلامت مردم در اولویت است، بیان کرد: تدوین دانش‌نامه دفاع مقدس از ظرفیت دانشگاه یاسوج استفاده شود، ضمن اینکه برنامه‌‌ریزی لازم برای روز شهید و جانباز صورت گیرد.

در ادامه سرهنگ حشمت‌الله عطائی‌نژاد مسئول ایثارگران سپاه فتح از صدور کارت ایثار خبر  داد و گفت: تمامی کسانی که از تاریخ ۳۱ شهریور ۵۹ تا ۲۷ مرداد  ۶۷ در مناطق عملیاتی بودند با داشتن ۴۵ روز سابقه جبهه‌ای می‌توانند به سپاه استان و ناحیه شهرستان مراجعه کنند.

وی عنوان کرد: عزیزان سرباز می‌توانند به تیپ ۴۸ و یگان‌های اعزامی مراجعه کنند.

انتهای پیام/