سلمان بینا عضو شورای شهر دیشموک اذعان کرد: با تلاش ها و رایزنی دکتر بینا معاون مووسسه بین المللی سفیران صلح هفته آینده جلسه ای با حاج آقا خاموشی مشاور مقام معظم رهبری و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور در بحث مشکلات و محرمیت زدایی بخش دیشموک و زیلایی خواهیم داشت .

با رایزنی و تلاش دکتر بینا معاون سازمان بین‌المللی سفیران صلح جلسه ای با حجه الاسلام والمسلمین حسنی نیا معاون سازمان اوقاف و امور خیریه کشور در بحث محرومیت زدایی دیشموک و زیلایی انجام شد.

دکتر عمار بینا معاون سازمان بین المللی سفیران صلح گفت : هدف ما محرومیت زدایی دیشموک و زیلایی است.

وی افزود: دیشموک و زیلایی در کهگیلویه و بویراحمد از مناطق محروم کشور می باشند که  به احداث خوابگاه دانش اموزی ، مسجد روستایی ، تسهیلات کم بهره برای دامداران نیاز دارند.

وی با اشاره به؛ شناسایی خانواده های نیازمند، به اهمیت بحث اشتغال زایی،جهیزیه جوانان ، کمک به زنان بی سرپرست ، تهیه لوازم تحریر برای دانش آموزان نیازمند این منتاطق، اشاره کرد و گفت: دیشموک و زیلایی را دریابیم.

معاون اوقاف و امور خیریه کشور اظهار کرد : استانی که جوانان نخبه و کارآمدی مثل شما دارد؛محروم نیست .
وی بیان کرد: در هر زمینه ای توان کمک داشته باشیم صد در صد دریغ نخواهیم نمود .

به گزارش خبرنگار؛ سلمان بینا عضو شورای شهر دیشموک اذعان کرد: با تلاش ها و رایزنی دکتر بینا هفته آینده جلسه ای با حاج آقا خاموشی مشاور مقام معظم رهبری و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور در بحث مشکلات و محرمیت زدایی بخش دیشموک و زیلایی خواهیم داشت .
بینا عضو شورای شهر دیشموک تصریح کرد:  این جلسه با حضور امام جمعه محترم دیشموک و دکتر بینا معاون سازمان بین المللی سفیران صلح و همچنین اینجانب به نمایندگی از شورای شهر دیشموک برگزار می‌شود .