نام سردار دل‌ها تا همیشه در شناسنامه ایران باقی می‌ماند
نام سردار دل‌ها تا همیشه در شناسنامه ایران باقی می‌ماند
رئیس شورای اسلامی شهر کرج با بیان اینکه سردار سلیمانی از قافله شهدای کربلا بود، گفت: نام سردار دل‌ها تا همیشه در صفحات شناسنامه کشور باقی می‌ماند.

اکبر سلیم‌نژاد، رئیس شورای اسلامی شهر کرج گفت: سردار سلیمانی از قافله شهدای کربلا بود که دستِ تقدیر وی را شهیدِ راه مبارزه با یزیدیانِ داعشی قرار داد تا جهانیان بتوانند درک صحیحی از عاشقان حسینی داشته‌باشند که تا چه میزان ذوب در فداکاری و رشادت و نوع‌دوستی هستند. نام سردار دل‌ها تا همیشه در صفحات شناسنامه کشور باقی می‌ماند.

نام سردار دل‌ها تا همیشه در شناسنامه ایران باقی می‌ماند

وی افزود: خوابِ آشفته دشمنان انقلاب برای خدشه‌دار کردن وجهه آن قهرمانِ میدان در اذهان ملت ایران چیزی جز شوخی کودکانه نیست. اساساً شهید سلیمانی شخصیتی نبود که به دنبال قهرمان نمایی باشد بلکه ملتِ ایران به تشخیص خود، او را قهرمان ملی نامیده و شیفته کردار و اخلاق علی وار او شده‌اند لذا هر چه زمان می‌گذرد، مردم بیش از پیش به درستی انتخاب خود پی می‌برند.

سلیم‌نژاد در پایان از شهرداری کرج خواست در شرایطی که امکان برگزاری تجمع به جهت خیزش موج چهارم کرونا وجود ندارد، حوزه‌های فرهنگی شهر تصاویر سردار سلیمانی را به نشانه تجدید پیمان دوباره با آرمان‌های آن سردار رشید اسلام در نقاط مختلف اکران کنند تا پیام قاطعانه‌ای به کسانی باشد که تصور می‌کنند از طریق بازی با کلمات می‌توانند از محبوبیت سردار دل ها بکاهند.

انتهای پیام/ص