منتخب مردم کهگیلویه بزرگ: هتل اسپیناس جای مناسبی برای تجمع منتخبین مردم نیست/ دعوت کننده این مراسم باید پاسخگو باشد
منتخب مردم کهگیلویه بزرگ: هتل اسپیناس جای مناسبی برای تجمع منتخبین مردم نیست/ دعوت کننده این مراسم باید پاسخگو باشد
منتخب مردم کهگیلویه و بهمئی با اشاره به اینکه انتخاب هتل اسپیناس برای برگزاری این نشست مناسب نیست گفت: باید پیگیری شود که دعوت کننده این مراسم چه کسی بوده و ابهامات به وجود آمده در این باره از ایشان پرسیده شود.

سید محمد موحد، منتخب مردم کهگیلویه و بهمئی در مجلس یازدهم در گفتگو با خبرنگاران؛ با انتقاد از برگزاری نشست منتخبین زاگرس نشین پارلمان آینده در هتل اسپیناس گفت: باید پیگیری شود که دعوت کننده این مراسم چه کسی بوده و ابهامات به وجود آمده در این باره از ایشان پرسیده شود.
وی با بیان اینکه برگزاری نشست منتخبین مجلس فی نفسه کار خوب و پسندیده ای است افزود: اصل تجمع منتخبین زاگرس نشین اشکالی ندارد اما ما به عنوان نمایندگان بخش زاگرس به محل برگزاری این نشست معترض هستیم.
موحد با اشاره به اینکه انتخاب هتل اسپیناس به عنوان یک مکان مجلل برای برگزاری این نشست مناسب نیست، ادامه داد: می توانستند این نشست را در یک مکان معمولی برگزار کنند کسانی که می خواهند نماینده مردمی باشند که این روزها شرایط اقتصادی آنها روشن است نباید در چنین جایی تجمع کنند.
منتخب مردم کهگیلویه و بهمئی تصریح کرد: بهتر است این نشست بی حاشیه و در جایی غیر از هتل اسپیناس برگزار شود تا برخی به بهانه محل هتل اصل تجمع منتخبان مردم را زیر سوال نبرند.
موحد تصریح کرد: اعتراض به محل برگزاری این نشست درست است اما اگر این بهانه باشد که اصل تجمع مورد تخریب قرار گیرد یک اقدام سیاسی است.