معرفی ارکان هیئت رزمندگان اسلام دیشموک/ مردم دیشموک در همه عرصه پیشگام هستند+تصاویر
معرفی ارکان هیئت رزمندگان اسلام دیشموک/ مردم دیشموک در همه عرصه پیشگام هستند+تصاویر
حجت الاسلام راوند امام جمعه،حجت الاسلام محموداندیشه، سروان انصاری فرمانده حوزه بسیج، محمدمرادصادقی،وحید آهنگ،صادق افتخاری،منصور فرهادی، بهنامی و سرکار خانم ایزدپناه به عنوان ارکان هیئت رزمندگان اسلام دیشموک معرفی و احکام خویش را دریافت کردند.

معرفی ارکان هیئت رزمندگان اسلام دیشموک/ مردم دیشموک در همه عرصه پیشگام هستند+تصاویر

به گزارش خبرنگار خبر دیشموک،طی نشستی در محل حوزه مقاومت بسیج دیشموک، با حضور ولی الله شکوهی مسئول بازرسی هیئت رزمندگان اسلام استان، ارکان هیئت رزمندگان اسلام بخش دیشموک معرفی شدند.
شکوهی در این نشست با بیان اینکه، مردم دیشموک همیشه و در همه زمینه ها پیشگام هستند، افزود: امید است در راستای محقق برنامه های این هیئت، سنگ تمام بگذارند.
وی به تشریح وضعیت و اهداف این هیئت در استان پرداخت، و افزود: یکی از برنامه های هیات، نظارت برفعالیت مداحان می باشد و نظر براین است از مداحانی که با روحیه انقلابی و دارای سواد مداحی بوده، درمراسمات استفاده شود.
بازرسی هیئت رزمندگان اسلام استان بیان کرد: وظیفه هیات رزمندگان، تنها کارهای فرهنگی نیست، بلکه یکی از وظایف هیات رزمندگان کارهای جهادی در تمام حوادث است.
شکوهی اذعان کرد: هیات رزمندگان نیاز به آموزش نیروهای متخصص و توانمند در تمام زمینه ها دارد که این مهم در اولویت کاری هیات می باشد.
بازرسی هیئت رزمندگان اسلام استان با اشاره به اینکه، عضو گیری این هیئت ادامه دارد،گفت: مردم شریف و متدین و مذهبی و همیشه در صحنه دیشموک می توانند به بسیج مراجعه و مراتب عضویت خود در این هیئت، را طی کنند.
شکوهی بازرسی هیئت رزمندگان اسلام استان با بیان اینکه، فعالیت در این مسیر کاملا افتخاری و فی سبیل الله است؛ متذکر شد: از عضویت قشرهای مختلف مردمی با روحیه انقلابی در این هیئت استقبال می کنیم.
وی اضافه کرد: گرچه هیات رزمندگان به نام مقدس رزمندگان هشت سال دفاع مقدس که ما مدیون مجاهدت های آن ها هستیم؛است، ولی با توجه به حرکت گام دوم انقلاب که فرموده مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای میباشد، از جوانان عزیزی که روحیه جهادی و رزمندگی دارند استفاده می کنیم.
شکوهی خاطرنشان کرد: باتوجه به پیگیرهای سردار سیدی مدیرهیات رزمندگان استان در تهران برای استمرار فعالیت و خدمت به مردم، برنامه هایی داریم که متقابلا به اطلاع مردم شریف می رسند.
در پایان نشست؛ احکام ارکان هئیت رزمندگان اسلام بخش دیشموک تحویل اعضا گردید و قرار شد جهت جذب و تکمیل اعضا، به همت حوزه بسیج اقدام شود.