مسابقه رسانه‌ای هفته دولت برگزار می شود
مسابقه رسانه‌ای هفته دولت برگزار می شود
به مناسبت هفته دولت یک مسابقه رسانه‌ای با موضوع انعکاس اخبار و خدمات دولت سیزدهم در استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار می شود.

به گزارش خبر دیشموک،  امین درخشان، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد در گفتگو با رسانه ها در یاسوج ضمن گرامیداشت هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر بیان کرد: نقش اصحاب رسانه در هفته دولت به جهت زحماتشان در انعکاس اخبار دستاوردها و خدمات دولت بسیار مهم است و همواره عزیزان خبرنگار در این هفته تلاش های فراوانی متقبل می شوند.

درخشان افزود: به دلیل همین نقش اثرگذار اصحاب رسانه در هفته دولت و به پاس دیده شده زحمات آن ها، یک مسابقه ی رسانه ای با مشارکت استانداری کهگیلویه بویر احمد، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و سازمان بسیج رسانه استان پیش بینی و اجرا می شود.

 مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بیان کرد: این مسابقه ویژه خبرنگاران و فعالان رسانه‌ای استان کهگیلویه و بویراحمد بوده و در بخش های گزارش، خبر، یادداشت، عکس خبری، مصاحبه و تیتر برگزار می‌شود.

درخشان گفت اصحاب رسانه استان می‌توانند آثار تولیدی خود در هفته دولت را تا تاریخ ۱۵ شهریور به شماره به شماره ۰۹۱۷۰۲۳۷۲۴۲ در فضای مجازی ارسال کنند.

وی در پایان با بیان این که آثار ارسالی باید در یکی از رسانه های رسمی یا صفحات مجازی معتبر منتشر شده باشند؛ گفت پس از هفته دولت آثار ارسالی مورد بررسی قرار گرفته و در هر بخش از آثار برتر تجلیل به عمل می آید.

انتهای پیام/