مسئولیت مهم ورزشی در استان کهگیلویه و بویراحمد برای جوان دیشموکی+تصاویر
مسئولیت مهم ورزشی در استان کهگیلویه و بویراحمد برای جوان دیشموکی+تصاویر
طی حکمی از طرف فرهاد شریف پور رئیس هیات کونگ فو سبک آنزان رزم استان ؛مالک آهنگ رئیس کمیته انضباطی این سبک در استان کهگیلویه و بویراحمد شد

پایگاه اطلاع رسانی خبر دیشموک؛ طی حکمی از سوی فرهاد شریف پور، رئیس هیأت کونگ فو سبک آنزان (هنرهای رزمی)، مالک آهنگ به عنوان رئیس کمیته انضباطی این هیات در استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد.

به گزارش خبر دیشموک ؛در حکم صادره آمده است: نظر به تعهد و تجارب ارزنده جنابعالی در امر ورزش  به موجب این ابلاغ به مدت یکسال به عنوان رئیس کمیته انضباطی فدراسیون منصوب می شوید، امید است با اتکال به خداوند متعال و بهره گیری از تمامی امکانات ، ظرفیتها و همکاری با دیگر بخش ها و کمیته ها در توسعه و تعمیم و پیشبرد اهداف موفق و موثر باشید.

پیش از این مالک آهنگ در ورزش دو مسئولیت روابط عمومی و دبیر هیات فوتبال را تجربه کرد.

همچنین از طرف فرهاد شریف پور؛طی احکامی جداگانه ؛علی نوروزی دبیر هیات ، هادی خسروی کمیته آموزش و آزمون ، سید غفار موسوی اطهر به عنوان کمیته داوران معرفی شدند .

لازم بذکر است فرشاد پارسی  و سید ابوالفضل جلالی مقدم از شهرستان بویراحمد به ترتیب به عنوان اعضای کمیته مسابقات و کمیته آکروبات معرفی شدند.

فرهاد شریف پور در گفتگو با خبر دیشموک گفت؛ اعضای دیگر هیات در استان و نماینده گان شهرستان های استان بزودی معرفی خواهند شد و امیدوارم مسئولان در راس استان و شهرستان و بخش جهت موفقیت جوانان منطقه مساعدت لازم را انجام نمایند.

 

انتهای پیام/م: آ