مدیرکل بحران استانداری گهگیلویه و بویراحمد گفت: فرمانداران و ادارات سهل‌انگار در آتش سوزی‌ها معرفی می‌شوند.

وحید محمدی‌تبار مدیرکل مدیریت بحران استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: از دیروز عصر تا الان نیروهای مردمی و دولتی درگیر اطفای حریق در مناطق حفاطت شده کوه دیل شهرستان گچساران هستند.

محمدی‌تبار گفت: امروز صبح بنا به درخواست فرمانداری گچساران با بالگرد شرکت نفت، نیرو به ارتفاعات صعب العبور دیل اعزام شد و امروز عصر نیز با هماهنگی که با مرکز فوریت‌های پزشکی استان به عمل آمد برای نیروهای مردمی زحمتکش غذا و آب انتقال داده شد.

مدیرکل مدیریت بحران با تشکر از شرکت نفت، فرمانداری و مرکز فوریتهای پزشکی استان گفت: عملکرد تمامی دستگاههای عضو شورای هماهنگی مدیریت بحران استان و هشت شهرستان از ابتدای سال تاکنون نظارت و رصد شده و پس از پایان فصل آتش‌سوزی‌ها، فرمانداری‌ها، بخشداری‌ها و  اداراتی که بی‌توجهی و سهل‌انگاری کرده‌اند به مقام ارشد اجرایی استان و سازمان  بازرسی معرفی خواهند شد.

محمدی‌تبار گفت: لیست تمامی نیروهای داوطلب و خودجوش مردمی که در بحران‌ها، بخصوص غریق نجات و آتش‌سوزی‌های در مراتع و جنگل‌ها تلاش کرده‌اند از طریق فرمانداری‌ها جمع آوری و به نحو مقتضی از افراد مردمی که خدمات دواطلبانه انجام داده‌اند تجلیل خواهد شد.

انتهای پیام/