شورای شهر دیشموک به خاطر مردم اختلافات را کنار بگذارند
شورای شهر دیشموک به خاطر مردم اختلافات را کنار بگذارند
امام جمعه دیشموک گفت: در حال حاضر شورای اسلامی شهر دیشموک رئیس ندارد از اعضای شورای اسلامی شهر می خواهیم به خاطر همان مردمی که به شما رای دادند اختلافات را کنار بگذارند.

حجت‌الاسلام علی اکبر راوند امام جمعه شهر دیشموک در خطبه‌های نماز جمعه امروز ضمن دعوت خود و مردم به رعایت تقوای الهی با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب در جمع مجلس خبرگان رهبری گفت: راه مذاکره باز است، دولتی ها می‌توانند مذاکره کنند و قرارداد دولتی ببندند.

خطیب سیاسی عبادی جمعه شهر دیشموک با اشاره به درس های دفاع مقدس گفت: همان طوری که در جنگ هشت ساله اوج توطئه های داخلی و خارجی وجود داشت حضرت امام راحل توکل به خدا داشت.

وی افزود: در کنار قراردادها باید تضمین لازم از طرف مقابل گرفته شود کما اینکه اروپایی‌ها به دنبال برجام منطقه ای هستند که کشور ما نتواند مقاومت را تقویت کند.

وی افزود: در حال حاضر نباید در مشکلات دچار دست پاچگی شویم بلکه باید بر خدا توکل کنیم و با ایستادگی و مقاومت همچون شهدا تلاش کنیم تا به قله های سعادت برسیم و کشور را در برابر دشمنان با همت خود و شعار ما می توانیم عملی کنیم.

راوند در همین خصوص گفت: باید در برابر زیاده خواهی دشمنان بایستیم و بر جوانان انقلابی تکیه کنیم تا پیروز واقعی باشیم.

امام جمعه شهر دیشموک با اشاره به حمله پهپادی یمن به تاسیسات آرامکو عربستان گفت: رسانه ها در صدد القا کردن به جهان‌اند که بگویند ایران به عربستان حمله کرده تا تحریم های جدیدی علیه ایران وضع کنند.

وی افزود: اروپایی ها و آمریکایی با اف‌ای‌تی‌اف به دنبال تحریم مجدد نهادهایی همچون بانک مرکزی است.

حجت الاسلام راوند با اشاره به سخنرانی رئیس جمهور در مقر سازمان ملل گفت: صحبت های رئیس جمهور در طراز انقلاب اسلامی بود که از فلسطین حمایت کردند و عربستان و هم پیمانانش را نصیحت کردند که ملت انقلابی ایران هرگونه توطئه ای را جواب قاطع و دندان شکن می دهد.

خطیب سیاسی عبادی جمعه شهر دیشموک با اشاره به اتفاقات نامناسب و اختلاف بین اعضای شورای اسلامی شهر دیشموک گفت: در زمانی که دشمنان تحریم و تهدید و تبلیغات آن چنانی دارند بایستی اغراض شخصی را برداریم و دنبال پیشرفت شهر باشیم.

وی افزود: اگر به دنبال پیشرفت شهر هستیم باید اختلافات را کنار بگذاریم تا شهردار بتواند مشکلات را حل کند.

راوند در همین خصوص گفت: در حال حاضر شورای اسلامی شهر دیشموک رئیس ندارد و اگر شهردار بخواهد کاری را انجام دهد بایستی با مصوبه شورا باشد. شهردار خدمات خوبی از قبیل آسفالت کوچه ها ، شروع به کار دره شرقی و پل گذاری دره غربی در آینده نزدیک است. انتظار داریم به خاطر همان مردمی که به شما رای دادند اعضای شورای اسلامی شهر دیشموک اختلافات را کنار بگذارند.

امام جمعه شهر دیشموک با اشاره به خدمات نظام اسلامی در گازرسانی به بخش دیشموک گفت: یکی از کارآمدی های نظام اسلامی گازرسانی به منطقه صعب‌العبور دیشموک و کنتور گذاری بود.

وی افزود: باید سجده شکر به جا بیاوریم و از تمام مسئولین، بخشداران، شهرداران، فرمانداران و نمایندگان ادوار گذشته و حال و مدیرعامل گاز استان تقدیر و تشکر می شود که از مدیرعامل گاز استان انتظار می رود با یک اقدام جهادی مشکل برخی از خیابان های شهر دیشموک که هنوز گاز ندارند را برطرف نمایند.

حجت الاسلام راوند با اشاره به تودیع و معارفه در مرکز بهداشت دیشموک گفت: از خدمات مدیر قبلی و خدمات شبانه روزی ایشان تقدیر و انتصاب مدیر جدید را تبریک عرض می کنیم که نیاز هست خدمات شبانه روزی انجام و بستر درمانی زودتر افتتاح و به امکانات تجهیز شود.

خطیب سیاسی عبادی جمعه شهر دیشموک با اشاره به مشکل ورزش در دیشموک گفت: از مدیرکل محترم ورزش استان تقاضا داریم به دیشموک سفر کند و مشکل مردم را از نزدیک حل کند زیرا ورزشگاه دیشموک جا برای نشستن تماشاگر ندارد.

وی افزود: از زحمات مسئول هیئت فوتبال بخش دیشموک که زحمات زیادی در خصوص برگزاری لیگ شهری در روزهای اخیر داشتند نهایت تقدیر و سپاس را دارم.

انتهای پیام/