سپاه در کنار مردم است
سپاه در کنار مردم است
رئیس سازمان بسیج گفت: بسیج به هر میزانی که لازم باشد، مراکز تزریق واکسن را ایجاد خواهد کرد تا با سهولت و راحتی بتوانند آن را دریافت کنند.

سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور در سفر خود به استان سیستان و بلوچستان در بازدید از مرکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا سردار شهید بخته ای، گفت: با توجه به اینکه استان سیستان و بلوچستان دچار پیک جدید کرونا شده بود با تلاش مسئولان استانی و همکاری سپاه سلمان سیستان و بلوچستان طرح شهید سلیمانی در مواجهه با ویروس کرونا در کانون توجه قرار گرفت و همه ظرفیتهای سپاه سلمان و قرارگاه قدس به‌کارگیری و بسیجیان پای کار آمده‌اند.

وی افزود: در قالب تیم‌های بسته های حمایتی و تیم های مهارتی ۲۸ هزار نفر در میدان حاضر شدند و در عین حال استان اعلام آمادگی کرده که به هر میزانی که لازم باشد مراکز تجربی واکسیناسیون کوئید ۱۹ را افزایش دهد و در حال حاضر ۲۷ مرکز واکسیناسیون در سطح استان سیستان و بلوچستان راه اندازی و فعال شده است که در کنار همکاران استان و کادرهای بهداشت و درمان بسیج جامعه پزشکی حضور میدانی و چشمگیری داشته و دارند.

رئیس سازمان بسیج ادامه داد: بسیج به هر میزانی که لازم باشد، مراکز تزریق واکسن را ایجاد خواهد کرد تا با سهولت و راحتی بتوانند آن را دریافت کنند.

سردار سلیمانی گفت: فعلاً وضعیت مناسبی در استان سیستان و بلوچستان حاکم است و این شرایط بهبود پیدا می‌کند. استان سیستان و بلوچستان یکی از استان‌هایی است که مورد توجه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و مورد توجه سپاه پاسداران است.

وی ادامه داد: در حقیقت سپاه نشان داده است که در کنار مردم بوده و با مشکلات مردم آشناست و تمام تلاش های سپاه در جهت رفع مشکلات مردم است که امروز با هم افزایی دستگاههای دولتی و مسئولین با دولت جدید همکاری ها گسترش پیدا می‌کند و در زمینه‌های اشتغال، معیشت، رفع مشکلات وحاشیه نشینی باید بیش از پیش اقدام شود، تا مشکلات بهبود یابد. در خصوص حاشیه نشینی یک پروژه در چابهار آغاز شده و در گذشته در سطح استان به صورت پراکنده در حال انجام بوده است.