«سرهنگ مسعود ولایتی» پاسدار رزمنده و جانباز هشت سال دفاع مقدس آسمانی شد+زمان و مکان تشییع و خاکسپاری/تسلیت مسوولان
«سرهنگ مسعود ولایتی» پاسدار رزمنده و جانباز هشت سال دفاع مقدس آسمانی شد+زمان و مکان تشییع و خاکسپاری/تسلیت مسوولان
«سرهنگ پاسدار مسعود ولایتی» رزمنده و جانباز هشت سال دفاع مقدس به دلیل "سکته قلبی" ظهر امروز در بیمارستان دهدشت به دیار حق شتافت و آسمانی شد.

حجت الاسلام شیخ علی اکبر راوند امام جمعه دیشموک با صدور پیامی درگذشت سرهنگ پاسدار مسعود ولایتی” جانباز و رزمنده هشت سال دفاع مقدس را تسلیت گفت.

⚫️در بخشی از این پیام آمده است.
انالله و اناالیه راجعون

خبردرگذشت ناگهانی رزمنده هشت سال دفاع مقدس باعث تالم و تاثر خاطر اینجانب و همگان گردید.

اینجانب درگذشت این شخصیت رزمنده و جانباز دفاع مقدس را به سپاه پاسداران، خانواده وی و بستگان و مردم دیشموک و کهگیلویه تسلیت عرض مینمایم و از خداوند منان برای انمرحوم طلب غفران الهی و برای بستگان صبرجزیل و جمیل خواستارم.

حجت الاسلام راوند
امام جمعه دیشموک

 

صفا حبیبی در قالب صدور پیامی درگذشت ناگهانی جانباز۸سال دفاع مقدس برادر پاسدار سرهنگ مسعود ولایتی را تسلیت گفت.

متن این پیام به شرح زیر است

کل نفس ذائقه الموت ثم الینا ترجعون

مشیت الهی بـر ایـن تعلق گرفـته کـه بهار فرحناک زندگی را خـزانـی ماتم زده بـه انتظار بنشیند.

و این بارزترین تفسیر فلسفـه آفـرینش درفـراخـنای بـی کران هـستی و یـگانه راز جـاودانگی اوسـت.

مردم عزیز و شریف کهگیلویه و بخش دیشموک اندوه ناشی از فقدان مرد بزرگ ودوست صمیمی و مهربان خویش را که شکوه شخصیت وی در طی سالیان متمادی سایه گستر جامعه ما بوده ، سنگین و طاقت فرساست و اینک در غم فقدان مردی صبور،اخلاق محور به سوگ نشسته ایم.

اینجانب ضمن ابراز نهایت تأثر و تأسف ، مراتب تسلیت خود را به خانواده محترم ولایتی و جامعه و خانواده سپاه پاسداران تقدیم می دارم، از خداوند متعال برای بازماندگان صبر و برای آن مرحوم علو درجات را مسئلت دارم. روحش شاد و یادش جاودان باد.

صفا حبیبی
بخشدار دیشموک

 

انا لله وانا الیه راجعون
گرچه از هر ماتمی خیزد غمی
فرق دارد ماتمی با ماتمی

خبر تاسف بار درگذشت مردی مهربان ورزمنده ای خستگی ناپذیر قلب مارا اندوهگین کرد.
اینجانب این ضایعه بزرگ را به پیشگاه احدیت ‌‌‌، همرزمان وی، مردم شریف روستای درغک، بخش دیشموک وایل بزرگ بهمئی، از صمیم قلب تسلیت عرض مینمایم وعلو درجات را در بهشت برین ازخداوند منان برای وی مسئلت مینمایم. روحش شادو یادش گرامی باد.
برماس عضو شورای اسلامی روستای درغک

به گزارش خبر دیشموک ؛ رزمنده و جانباز هشت سال دفاع مقدس به دلیل “سکته قلبی” ظهر امروز در بیمارستان دهدشت به دیار حق شتافت و آسمانی شد.
زنده یاد ولایتی بازنشسته سپاه پاسداران و اصالتا از روستای درغک دیشموک می باشد.
به گزارش خبرنگار زنده یاد ولایتی یکی از چهره های محبوب و مردمی منطقه و ۵۰ سال سن داشته است.
گفتنی است مراسم تشییع و خاکسپاری پاسدار جانباز و رزمنده۸سال دفاع مقدس فردا دوشنبه ۱۷ تیرماه راس ساعت ۶عصر در محل قبرستان قدیم شهر دهدشت محل سکونت فعلی خانواده وی، برگزار می شود.
رسانه کبنا این ضایعه را تسلیت عرض می کند.
روحش شاد و یادش گرامی باد

پیام تسلیت مسوولان در ذیل می اید؛
ستوان یکم پاسدار اسماعیل معززی فرمانده حوزه مقاومت بسیج دیشموک با صدور پیامی درگذشت زنده یاد سرهنگ پاسدار مسعود ولایتی پاسدار بازنشسته و رزمنده جانباز هشت سال دفاع مقدس را تسلیت گفت.
معززی در پیام خود آورده است: سرهنگ ولایتی از شخصیت های مومن و مردمی و مهربان بوده است.
اینجانب برخود لازم می دانم عروج ملکوتی پاسدار جانباز و رزمنده هشت سال دفاع مقدس را به خانواده محترم ایشان و امت وفادار و هميشه در صحنه کهگیلویه بویژه مردم دیشموک تسلیت عرض کنم و ضمن آرزوی علو درجات، صبر جميل برای تمامی دوست داران ایشان را از درگاه ايزد منان مسئلت نمایم.
معززی فرمانده حوزه بسیج دیشموک

انالله واناالیه راجعون..
باخبرشدیم لحظاتی پیش جناب سرهنگ مسعودولایتی به علت عارضه قلبی دربیمارستان دهدشت درگذشت..سرهنگ ولایتی یکی ازپاسداران ولایی که درسپاه ناحیه دهدشت وهمچنین نقش مهمی درایثاروفداکاری درجبهه های حق علیه باطل علیه دشمنان بعثی داشتند.وهمچنین مردمداری وفرهنگ جبهه و شهادت ازخصلتهای بارزایشان بود.
بنده به نوبه خوداین مصیبت بررگ رابه طایفه بزرگ عالی مهمدی وپرسنل سپاه پاسداران وتمام بازماندگان تسلیت عرض نموده وخودراشریک این مصیبت میدانم..
ازخداوندبزرگ برای آن سردارسرافرازپاداش اخروی وبرای بازماندگان صبروشکیبایی مسئلت دارم..

علی کریمی.مسئول منابع طبیعی بخش دیشموک.«سرهنگ پاسدار مسعود ولایتی»

(بازگشت همه به سوی اوست)
واژه‌ها به یاری ذهن نمی‌آید آنگاه که حجم اندوه راه نفس را می‌بندد و راهی نیست جز گریستن و گریستن و گریستن. خبر درگذشت همکار گرامیمان مرحوم جناب سرهنگ پاسدار مسعود ولایتی موجب تاثر خاطر همه آشنایان،همکاران،وعلاقه مندان آن رزمنده گرانقدر دوران دفاع مقدس شد.هجران چنین شخصیت ارزنده‌ای که عمر پر برکت خود را صرف مجاهدتهای فراوان در عرصه های مختلف دفاعی،فرهنگی وخدمت صادقانه به کشور کرد بسی گران وجانکاه است
اینجانب ضایعه درگذشت آن مرد اخلاق، تواضع و مردم دار را به خانواده بزرگ سپاه و همه بستگان وفرزندان ایشان تسلیت عرض می کنم وعلو درجات و آرامش روح آن مرحوم مغفور را از خداوند مهربان درخواست دارم.

*سرگرد پاسدار جمال رفتاری*

*مسئول نیروی انسانی سپاه شهرستان کهگیلویه*

(بازگشت همه به سوی اوست)

خبر درگذشت مرحوم جناب سرهنگ پاسدار مسعود ولایتی موجب تاثر خاطر اینجانب گردید.

هجران چنین شخصیت ارزنده‌ای که عمر پر برکت خود را صرف مجاهدتهای فراوان در عرصه های مختلف دفاعی،فرهنگی وخدمت صادقانه به کشور کرد بسی گران وجانکاه است
اینجانب ضایعه درگذشت آن مرد اخلاق، تواضع و مردم دار را به خانواده بزرگ سپاه و همه بستگان وفرزندان ایشان تسلیت عرض می کنم وعلو درجات و آرامش روح آن مرحوم مغفور را از خداوند مهربان درخواست دارم.

محمد صادقی فرهنگی بازنشسته آموزش و پرورش دیشموک

 

  • نویسنده : وحید آهنگ