رفع یکی از مشکلات اساسی بیش از۳هزار جمعیت دیشموک/ قدردانی بخشدار از مدیرکل صداوسیما+تصاویر
رفع یکی از مشکلات اساسی بیش از۳هزار جمعیت دیشموک/ قدردانی بخشدار از مدیرکل صداوسیما+تصاویر
حبیبی بیان کرد: امروز دکل شبکه دیجیتال روستای دلی با اعتباری قریب 150 میلیون تومان نصب شد.

بخشدار دیشموک روز گذشته( ۱۱شهریور۹۹)در گفتگوی اختصاصی با بازتاب دنا از رفع یکی از مشکلات اساسی مردم منطقه محروم دیشموک خبر داد و گفت: پس از سالها و البته با پیگیری های مصرانه، و همکاری صداوسیمای مرکز استان،شبکه دیجیتال روستای دلی و مناطق تابعه نصب شد.

حبیبی افزود: یکی از مشکلات مردم این روستا و مناطق تابعه نبود شبکه دیجیتال و به دنبال آن گسترش ماهواره بوده که با این حال مشکلات زیادی را در حوزه ی اسیب های اجتماعی و ترویج فرهنگ غلط غرب در منطقه داشته است.

بخشدار دیشموک تصریح کرد: در مدت بیش از دوسال اخیر پیگیرهای زیادی شد که مشکل مردم این منطقه مرتفع شود.

حبیبی بیان کرد: بالاخره امروز و به مناسبت هفته دولت دکل شبکه دیجیتال روستای دلی با اعتباری قریب ۱۵۰ میلیون تومان نصب شد.

بخشدار دیشموک بیان اینکه، با نصب این دکل علاوه برجمعیت قریب۷۰۰ نفری روستای دلی، مردم مناطق تابعه که بیش از ۳ هزار جمعیت هستند از ۱۷ شبکه تلویزیون دیجیتال بهره مند خواهند شد.

بخشدار دیشموک با اشاره به اینکه هدف ما مسئولان خدمت به مردم و وظیفه ما خدمات رسانی به ولی نعمتان است، افزود: از دکتر رئوف مدیرکل صداوسیما و اقای عابدی کیش مدیر فرستنده های صداوسیمای مرکز استان و همه مجموعه عوامل دست اندرکار که باعث رفع یکی دیگر از مشکلات اساسی حوزه دیشموک شدند، تقدیر و تشکر می کنیم.

حبیبی از توجه مدیرکل صداوسیما به دیشموک در حوزه شبکه دیجیتال تقدیر ویژه و بیان کرد: صداوسیما با گسترش دامنه حوزه پوشش شبکه های دیجیتالی، نقش مثبت و مفیدی را در جلوگیری و حذف استفاده از ماهواره و همچنین کاهش اسیب های اجتماعی دارد.

حبیبی از تلاش های اقای جهانگرد دهیار روستای دلی در این راستا، قدردانی کرده است.

روح الله جهانگرد دهیار روستای دلی هم با بیان ابنکه یکی از مشکلات بزرگ این روستا نبود انتن شبکه دیجیتال بود، گفت: با راه اندازی دکل و نصب دستگاه دیجیتال، گامی مهم و موثر در خدمت به مردم برداشته شده است.

جهانگرد از بخشدار و مدیرکل محترم و تلاش های اقای عابدی کیش مدیر فرستنده های استان بصورت ویژه قدردانی کرده است.

انتهای پیام/