راه اندازی مرکز واکسیناسیون کرونا توسط سپاه
راه اندازی مرکز واکسیناسیون کرونا توسط سپاه
معاون هماهنگ کننده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت؛نخستین مرکز تخصصی واکسیناسیون کرونا توسط سپاه فتح استان در حسینیه ثارالله شهر یاسوج راه اندازی شد.

۱سرهنگ پاسدار سعید برومند زاده در گفت و گو با خبرنگاران  گفت: در این مرکز پنج خط واکسیناسیون با رعایت طرح انطباق راه‌اندازی شده که سه خط ویژه بانوان و دو خط نیز ویژه آقایان است.

وی با اشاره به اینکه در این مرکز ظرفیت واکسیناسیون  دو هزار نفر در روز  وجود دارد ابراز داشت؛  پیش بینی می شود با فراگیر شدن روند واکسیناسیون این مرکز از ۵ خط به ۱۰ خط افزایش پیدا کند.

سرهنگ برومند‌زاده افزود:  در مرکز تخصصی واکسیناسیون سپاه فتح  تمامی امکانات و تجهیزات از جمله سالن انتظار ، تهویه مناسب، اورژانس اضطراری و  تیم پزشکی در سالن پیش بینی شده و روند خدمات رسانی به مراجعه کنندگان با بهترین کیفیت و بر اساس استانداردها انجام می‌شود .

وی بیان کرد: همچنین در این مرکز ایستگاه اندازه گیری فشار خون،  قندخون و اورژانس جانبی با حضور تیم های پزشکی راه‌اندازی شده است.

 معاون هماهنگ کننده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد:۳۰ نفر نیروی تخصصی در دو شیفت از ساعت ۸ صبح تا ۲۰ شب کار خدمات رسانی به مراجعه کنندگان را بر عهده دارند.

سرهنگ برومند‌زاده تصریح کرد؛  مرکز تخصصی واکسیناسیون سپاه فتح با همکاری مرکز بهداشت شهید دامیده شهرستان بویراحمد،  بسیج جامعه پزشکی سپاه فتح،  بسیج دانشجویی و … راه اندازی شده و تا زمانی که واکسیناسیون عمومی انجام شود دایر خواهد بود .

 وی خاطرنشان کرد: سپاه و بسیج از آغاز شیوع ویروس کرونا در کشور و استان کهگیلویه و بویراحمد در حوزه های مختلف از جمله توزیع بسته های معیشتی بین نیازمندان و آسیب دیدگان از کرونا،  ضد عفونی و گندزدایی مراکز و معابر عمومی،  راه اندازی مراکز واکسیناسیون و اجرای طرح شهید سلیمانی و … در کنار مردم بوده اند و تا لحظه آخر نیز مردم را رها نخواهند کرد.

انتهای پیام