دیدار پیشکسوتان دیشموک و تیم ملی فوتبال در دیشموک/اقدام بی‌نظیری ورزشی بعد از انقلاب در دیشموک+تصاویر
دیدار پیشکسوتان دیشموک و تیم ملی فوتبال در دیشموک/اقدام بی‌نظیری ورزشی بعد از انقلاب در دیشموک+تصاویر
دیدار دو تیم پیشکسوتان تیم ملی ایران و دیشموک به مناسبت هفته دفاع مقدس در ورزشگاه آزادی دیشموک برگزار شد.

دیدار پیشکسوتان دیشموک و تیم ملی فوتبال در دیشموک برگزار شد و می توان آن را یک اقدام بی‌نظیر ورزشی بعد از انقلاب در دیشموک نامید.

با دعوت بنیاد علوی دیشموک تیم پیشکسوتان فوتبال ایران به مناسبت هفته گرامیداشت دفاع مقدس مسابقه‌ای دوستانه در استادیوم ورزشی دیشموک برگزار کرد.

این بازی دوستانه که راس ساعت ۱۵ در استادیوم ورزشی دیشموک شروع شد تیم پیشکسوتان ایران موفق شد ۴بر ۳ تیم پیشکسوتان دیشموک را شکست دهد.

این صف آرایی دو تیم پیشکسوتان ایران و پیشکسوتان دیشموک که با جماعتی تماشاچی در استادیوم ورزشی دیشموک همراه بود آنقدر جوانان بخش دیشموک زوق‌زده تماشای این بازی بودند که این دیدار همراه با نشاط و امید برایشان در طول بازی به ثبت رسید.

به گزارش خبرنگار؛ محمد حسن ضیایی بازیکن مربی سابق تراکتورسازی سرمربی پیشین لیگ‌های برتر، سیاوش بختیاری‌زاده، مرتضی فنونی‌زاده،صادق ورمرزیار، سعید نعیم‌آبادی، افشین حاجی‌پور، ابراهیم تهامی، شهرام عطارزاده، محسن گروسی، میلاد میداوودی، جلال بیات، محسن زارع، مجتبی احمدی و محمد پرویی، بهمن طهماسبی، حمید فرابادانی، علی چینی، رضا عزیزی، محمد نوری، فرزاد رادبوی سرپرست نفراتی بودند که برای این دیدار دوستانه در دیشموک حضور پیدا کردند.

در پایان گل‌های ایران توسط ابراهیم تهامی، بهمن طهماسبی و محمد حسن ضیایی و گل‌های دیشموک توسط اسفندیار مختاری دبیر بنیاد علوی دیشموک و یونس انهاری زده شد.

تصاویر دیگری به این گزارش اضاف می شود