دیدار “موحد” و “فتاح”/درخواست موحد  از رئیس بنیاد مستضعفان جهت رفع محرومیت دیشموک و قلعه رئیسی+عکس
دیدار “موحد” و “فتاح”/درخواست موحد  از رئیس بنیاد مستضعفان جهت رفع محرومیت دیشموک و قلعه رئیسی+عکس
عصر روزگذشته یکشنبه19 مرداد حجت الاسلام والمسلمین سید محمد موحد با مهندس پرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان کشور دیدار و گفت وگو کرد

عصر روزگذشته یکشنبه۱۹ مرداد حجت الاسلام والمسلمین سید محمد موحد با مهندس پرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان کشور دیدار و گفت وگو کرد.

سید محمد موحد در دیدار با مهندس فتاح از نگاه ویژه ایشان و بنیاد مستضعفان به مناطق محروم قدردانی کرد .

موحد با برشمردن مشکلات و پتانسیلهای حوزه انتخابیه خواستار سرعت بخشیدن به خدمات رسانی به این مناطق شد . مشارکت در خارج کردن لنده از بن بست ، مشارکت برای حل مشکل نوسانات برقی ، اعزام کارشناسان هلدینگهای زیر مجموعه بنیاد برای مطالعه معادن فسفات و گچ شهرستان لنده از مواردی بود که در این دیدار مطرح و با استقبال مهندس فتاح همراه شد .
موحد با اشاره به مشکلات و محرومیت های بخشهای دیشموک و قلعه رئیسی از مهندس فتاح درخواست نمود برای برطرف نمودن و کاهش محرومیت این مناطق از همه ظرفیتهای بنیاد استفاده نماید . مهندس فتاح قول مساعد اعزام کارشناسان آن بنیاد برای بررسی ظرفیتهای این بخشها را داد و برای محرومیت زدایی از مناطق مذکور دستورات لازم را صادر نمود . رئیس بنیاد با احداث خوابگاه دخترانه موافقت نمود و برای همراهی بنیاد به بخش کشاورزی و صنعت گیاهان دارویی اعلام آمادگی نمود .