درخواست امام جمعه گچساران از بنیادشهید
درخواست امام جمعه گچساران از بنیادشهید
امام جمعه گچساران گفت: انتظار این است که مسوولان بنیاد شهید و امور ایثارگران تلاش نمایند تا مرحوم زارعی به عنوان شهیدخدمت محسوب گردد تا شاید بخشی ازآلام مردم، خاصّه خانواده بزرگوار ایشان تسکین یابد.

بسم الله الرحمن الرحیم انا لله و انا الیه راجعون*

خانواده محترم زارعی

سلام علیکم

 حجت الاسلام سید امین الله حجازی در پیامی به مناسبت جان باختن کوهنورد فداکار گچسارانی که در اطفای آتش جنگل‌ها با سوختگی بالا جان خود را از دست داد آورده است:خبر فقدان شهادت گونه ی جوان عزیز، ایثارگر فداکار ، حامی ومدافع طبیعت، مرحوم مغفور آقای البرز زارعی(ره)موجب تاثر و تالم خاطر این جانب گردید.

درگذشت آن جوان برومند و غیرتمند را به محضر مردم شریف، غیور و متدین شهرستان گچساران، همکاران و اقارب به ویژه خانواده داغدارایشان تسلیت عرض نموده و علو درجات برای آن مرحوم و صبر و اجر برای بازماندگان ازخداوند منّان مسئلت دارم.

انتظار به حقّ ما ومردم متدین اما محروم شهرستان گچساران ازمسئولین محترم مربوطه درسطح کشور، استان وشهرستان این است که تدبیری بیندیشند تا این مردم مؤمن که در همه صحنه های سخت آماده وحامی نظام و وطن هستند بیش از این  خود و منابع بسیار ارزشمند طبیعی و خدادادیشان در آتش نسوزند و داغدار نشوند.

انتظار دیگر این است که مسئولین محترم بنیاد شهید و امور ایثارگران تلاش نمایند تا ایشان به عنوان شهیدخدمت محسوب گردند تاشاید بخشی ازآلام مردم، خاصّه خانواده بزرگوار ایشان تسکین یابد.

انتهای پیام/۸۲۰۳۱