جای عرض اندام اراذل و اوباش نیست/آغاز طرح ارتقای امنیت اجتماعی
جای عرض اندام اراذل و اوباش نیست/آغاز طرح ارتقای امنیت اجتماعی
فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: پلیس و دستگاه قضائی استان در خدمت مردم عزیز هستند و با قاطیعت با هرگونه رفتار و حرکات هنجارشکنانه اراذل و اوباش برخورد خواهند کرد و استان کهگیلویه و بویراحمد جایی برای عرض اندام چنین افرادی نخواهد بود.

سردار “کیقباد مصطفایی اظهار داشت: طرح ارتقاء امنیت اجتماعی را با حضور حداکثری مجموعه فرماندهی انتظامی استان با همراهی دستگاه قضائی استان در دست انجام داریم و در این طرح، برخورد جدی و قاطع با اراذل و اوباش، افرادی که به انحاء مختلف سعی در بر هم زدن نظم عمومی جامعه دارند، دارندگان سلاح های غیر مجاز اعم از سلاح گرم و سرد و خودرو هایی که برای مردم ایجاد مزاحمت می کنند را به صورت ویژه در دستور کار قرار خواهیم داد.

وی افزود: در ادامه این طرح همچنین نظارت بیشتری را بر کافی شاپ ها، رستوران ها و مراکزی که به عنوان پاتوق مورد استفاده قرار می گیرند و معمولا افراد اراذل و اوباش در این نقاط تجمع دارند، در دستور کار داریم.

مصطفایی با اشاره به اینکه این طرح به مدت یک ماه و در مقاطع زمانی مختلف اجرا می شود، تصریح کرد: این طرح در هفته اول به صورت هر روزه در چند نقطه از شهر اجرا و در هفته های آتی به صورت منقطع و در مواقعی که لازم باشد به مرحله اجرا در می آید.

این مقام انتظامی استان در ادامه بیان داشت: هدف از اجرای این طرح این است که به مردم و همشهریان عزیز که مطالبه گر اجرای طرح های این چنینی هستند بگوییم که به هیچ وجه نگران موضوع امنیت در استان نباشند.

وی اظهار داشت: پلیس و دستگاه قضائی استان در خدمت مردم عزیز هستند و نهایت سعی و تلاش را دارند تا امنیتی که شایسته مردم عزیز استان هست را برایشان فراهم کنند.

مصطفایی گفت: به رغم اینکه استان کهگیلویه و بویراحمد از لحاظ فراوانی و نرخ جرم در وضعیت بسیار مطلوب امنیتی قرار دارد، متاسفانه در روز های گذشته به واسطه انتشار یک سری کلیپ ها که شامل صحنه های مختلف درگیری بود، احساس امنیت در مردم و شهروندان خدشه دار گردید.

فرمانده انتظامی استان در پایان با اشاره به اینکه استان کهگیلویه و بویراحمد با برخورداری از شاخص های بالای امنیتی همواره یکی از استان های امن و مطلوب کشور در حوزه امنیت بوده، خاطرنشان کرد: طرح مذکور در این مرحله در مرکز استان اجرا خواهد شد و به افرادی که به انحاء مختلف سعی در بر هم زدن نظم عمومی جامعه را دارند هشدار داد پلیس و دستگاه قضائی استان با قاطیعت با هرگونه رفتار و حرکات هنجارشکنانه برخورد خواهند کرد و استان کهگیلویه و بویراحمد جایی برای عرض اندام هنجارشکنان نخواهد بود.

انتهای پیام/