توزیع ۷۴هزار بسته معیشتی طی مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه در کهگیلویه و بویراحمد
توزیع ۷۴هزار بسته معیشتی طی مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه در کهگیلویه و بویراحمد
وی اظهارکرد: برنج، حبوبات، مرغ، ماکارونی،رب گوجه، روغن، خرما و گوشت قرمز از جمله اقلامی است که در این رزمایش توزیع خواهد شد

توزیع ۷۴هزار بسته معیشتی طی مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه در کهگیلویه و بویراحمد.

پایگاه اطلاع رسانی خبر دیشموک؛ کهگیلویه و بویراحمد جانشین سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد از توزیع ۷۴هزار بسته معیشتی طی مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه در این استان خبر داد.

سرهنگ جهانگیر انصاری چهارشنبه ۱۷ اردیبهشت ماه ۹۹ در نشست خبری با خبرنگاران افزود: این رزمایش با همکاری ستاد اجرایی فرمان امام(ره)، آستان قدس رضوی، بسیج، سپاه ، گروه‌های جهادی، ائمه جمعه، کمیته امداد، خیرین، هلال احمر، ورزش و جوانان، بهزیستی، صدا و سیما و رسانه ها روز شنبه ۲۲ اردیبهشت ماه مصادف با میلاد امام حسن مجتبی (ع) همزمان با سراسر کشور اجرا خواهد شد.

وی اظهارکرد: برنج، حبوبات، مرغ، ماکارونی، رب گوجه، روغن، خرما و گوشت قرمز از جمله اقلامی است که در این رزمایش توزیع خواهد شد.

جانشین سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: این رزمایش تا عید سعید فطر ادامه خواهد داشت تا بسته های معیشتی را به دست اقشار آسیب دیده از کرونا برسانیم.

انصاری تصریح کرد: این اقلام به ارزش هر بسته ۳۲۰ هزار تومان در بین اقشار مختلف آسیب دیده و متضرر ناشی از کروناویروس از جمله کارگران ساختمانی، فقیر، راننده تاکسی و برخی مشاغل دیگر توزیع خواهد شد.
وی با بیان اینکه در مجموع ۱۱۴ هزار بسته معیشتی بین ۱۱۴ هزار خانوار شناسایی شده در استان توزیع می شود، ادامه داد: ۴۰ هزار بسته در مرحله اول رزمایش کمک مومنانه در این استان توزیع شد و مابقی در مرحله دوم توزیع می شود.

انتهای پیام/م: آ

  • منبع خبر : ایسنا