توزیع کتاب‌ های درسی در کهگیلویه و بویراحمد آغاز شد 
توزیع کتاب‌ های درسی در کهگیلویه و بویراحمد آغاز شد 
مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: آن عده از دانش ‌آموزان این استان که مدرسه محل تحصیل خود را تغییر داده‌ اند تا ۳۱ شهریورماه امسال فرصت دارند نشانی آن را اصلاح کنند
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبر دیشموک، مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: توزیع کتاب ‌های درسی در هر سه مقطع تحصیلی ابتدایی و متوسطه اول و دوم از امروز (شنبه) در این استان آغاز شد و تا ۳۱ شهریورماه ۱۴۰۰ نیز ادامه دارد.
هادی زارع پور روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار  اظهار داشت: دانش‌ آموزان کهگیلویه و بویراحمد می توانند با مراجعه به مدرسه محل  تحصیل خود کتاب ‌های درسی را تحویل بگیرند.
وی افزود: علاوه بر این دانش آموزان کهگیلویه و بویراحمد می‌ توانند کتاب های درسی را از طریق سامانه ملی به نشانی اینترنتی   irtextbook.ir خریداری کنند.
مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: آن عده از دانش ‌آموزان این استان که مدرسه محل تحصیل خود را تغییر داده‌ اند تا ۳۱ شهریورماه امسال فرصت دارند نشانی آن را اصلاح کنند.
زارع پور عنوان کرد: آن عده از دانش آموزان کهگیلویه و بویراحمد که تاکنون نسبت به نام نویسی و سفارش برای دریافت کتاب های درسی  اقدام نکرده اند ۱۰ روز دیگر و تا ۳۰ شهریورماه امسال فرصت دارند.

 

وی ابراز داشت: قیمت کتاب های درسی هر سه مقطع تحصیلی ابتدایی و متوسطه اول و دوم در کهگیلویه و بویراحمد نسبت به سال قبل به  طور میانگین ۲۵ درصد افزایش داشته است.

انتهای پیام /م:آ

  • نویسنده : مالک آهنگ