تسلیت یک فعال اجتماعی درپی شهادت “استوار فرهادامیری خرم”
تسلیت یک فعال اجتماعی درپی شهادت “استوار فرهادامیری خرم”
جلال دانش از فعالان هم استانی شهادت استوار امیری خرم را تسلست گفت.

جلال دانش از فعالان هم استانی شهادت استوار امیری خرم را تسلست گفت.

شهادت این جوانمرد برگی دیگر بر افتخارات ایل بهمئی

صفحات تاریخی ایل بزرگ بهمئی همواره سرشار از حماسه ها، رشادت ها و جوانمردی ها بوده و هست.
از ایستادن در برابر قلدری های رضاخانی تا دفاع تمام قد از مرزهای ایران زمین و انقلاب اسلامی در بزنگاه های حساس تاریخی؛ نامی پر افتخار برای آنان رقم زده است.

بلاشک فرزندان شجاع بهمئی در دامان شیرزنانی با نجابت و صلابت تربیت و پرورش یافتند و نقش زنان و مادران ما در خلق این زیبایی ها اساسی و بی بدیل است.

آنچه شایسته گذاشتن در کارنامه ایل بهميی است شهادت ها و رشادت هایی است که دیروز با بازگشت یک برگ زرین از این گنجینه پر افتخار یعنی شهید چمبری یادآوری گردید و با شهادت فرهاد امیری خرم سندی دیگر بر این زیبایی ها افزوده شد.

اگر اتفاقی ناخوشایند و تلخ رقم میخورد که امروزه گاهی در میان این مردم مظلوم و شجاع مشاهده میشود باید صرفا به حساب حوادث و اتفاقات گذاشت و محل افتراق و جدایی ها نگردد بلکه با تاکید بر افتخارات ملی و فرهنگ جمعی اجازه خراشیدن و زشت جلوه دادن سیمایی پر افتخار را ندهیم.

در این رسالت مهم دانشگاهیان، روحانیت،فرهنگیان و متدینین نقش پیشگام و تعیین کننده خواهند داشت.
سلام بر همه شهیدان مظلوم استان کهگیلویه و بویراحمد بویژه ایل بهمئی و درود می فرستیم به روح بلند و ملکوتی شهید چمبری و شهدای مدافع امنیت خصوصا شهید والامقام فرهاد عزیز که بر افتخارات منطقه نوری دیگر تاباند تا راه را گم نکنیم.
تبریک و تسلیت محضر خانواده معزز و محترم ایشان و از خداوند متعال برای این شهید عزیز علو درجات و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسالت دارم.

جلال دانش
فعال اجتماعی