تبریک فعال رسانه‌ای و فرهنگی و اجتماعی دیشموک در پی انتصاب جوان ترین استاندار دولت سیزدهم/تقدیر از تلاش و زحمات(مهندس منصوری) در جهت رفع محرومیت دیشموک
تبریک فعال رسانه‌ای و فرهنگی و اجتماعی دیشموک در پی انتصاب جوان ترین استاندار دولت سیزدهم/تقدیر از تلاش و زحمات(مهندس منصوری) در جهت رفع محرومیت دیشموک
وحید آهنگ در این تماس تلفنی گفت: مهندس منصوری در سمت مدیر عاملی بنیاد علوی کشور نسبت به رفع محرومیت در دیشموک در یک سال گذشته نقش بسیار تاثیرگذاری داشته است.

وحید آهنگ فعال رسانه‌ای فرهنگی و اجتماعی که سابقه کار در بسیج، حوزه رسانه، هلال احمر،بهزیستی، مدیرعامل موسسه مردم نهاد و آموزش و پرورش را دارد و مدیر مسئول پایگاه اطلاع رسانی خبر دیشموک از بخش دیشموک توابع استان کهگیلویه و بویراحمد است، در تماس تلفنی انتصاب مهندس محسن منصوری را به عنوان استاندار استان تهران تبریک گفت.

وی در این تماس تلفنی گفت: انتصاب یکی از جوانان در دولت سیزدهم و آن هم جوان ترین استاندار دولت سیزدهم مایه افتخار می باشد، و در این راستا باید به دولت انقلابی آیت الله رئیسی تبریک عرض نماییم که به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر انتصاب جوانان پخته و شایسته لبیک گفته است.

وحید آهنگ در این تماس با بیان اینکه مهندس منصوری در سمت مدیر عاملی بنیاد علوی کشور نسبت به رفع محرومیت در دیشموک در یک سال گذشته نقش بسیار تاثیرگذاری داشته است؛ افزود: به نمایندگی از مردم شریف، فهیم، شهیدپرور و همیشه در صحنه دیشموک از تلاش و زحمات مهندس منصوری معاو محترم بنیادمستضعفان کشور و مدیرعامل سابق بنیاد علوی کشور(سابق) تقدیر و تشکر ویژه می نمایم.

آهنگ با آرزوی موفقیت و سلامتی برای مهندس منصوری، خاطرنشان کرد: امیدوارم‌ در ادامه شاهد موفقیت های بیش از پیش این‌جوان انقلابی باشیم.

گفتنی است با پیشنهاد وزارت کشور و رای اعتماد هیات وزیران، مهندس محسن منصوری به عنوان استاندار تهران تعیین شد. وی از جمله مدیران کارآمد جوان انقلابی است که در سال‌های اخیر مسئولیت‌های کلان محلی و ملی را برعهده داشته است.

منصوری متولد سال ۱۳۶۳ از شهرستان ورامین و دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت آموزشی از دانشگاه تهران و مهندسی مکانیک گرایش ساخت و تولید از دانشگاه شهید رجایی است.

معاون بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی و مدیر عامل بنیاد علوی، مدیر عامل بنیاد کرامت آستان قدس رضوی با حکم آیت‌الله رئیسی و فرماندار ورامین در دولت دهم از جمله سوابق مهم وی بوده است.

منصوری همچنین معاون دفتر وزارتی در وزارت آموزش و پرورش، قائم مقام ستاد همکاری‌های آموزش و پرورش و حوزه‌های علمیه، فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان ورامین، مشاور نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس نهم شورای اسلامی مجلس نهم و دبیر کمیته مستندسازی وزارت آموزش و پرورش را برعهده داشته است.

محسن منصوری در دولت دهم به عنوان جوان‌ترین فرماندار کشور، سابقه درخشانی از خود به جا گذاشته و بعنوان فرماندار برتر استان تهران برگزیده شد. او همچنین دبیرکلی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان را هم برعهده داشته است.

وی همچنین هفته گذشته با حکم رئیس‌جمهور عضو شورای عالی هلال احمر شده بود.

انتهای پیام/