برگزاری همایش بزرگ شیرخوارگان حسینی در ۴۶ نقطه کهگیلویه و بویراحمد
برگزاری همایش بزرگ شیرخوارگان حسینی در ۴۶ نقطه کهگیلویه و بویراحمد
نماینده مجمع جهانی حضرت علی اصغرع کهگیلویه و بویراحمد گفت: همایش بزرگ شیرخوارگان حسینی در۴۶ نقطه از شهر و روستا استان برگزار می شود.

هر سال در اولین جمعه ماه محرم همایش بزرگ شیرخوارگان حسینی برگزار می شود و امسال نیز کهگیلویه و بویراحمد خوددرا برای برگزاری این همایش آماده کرده است.

مسلم بهرامی نژاد در گفت و گو با خبرنگار فارس در گچساران اظهار کرد: با فرا رسیدن ماه محرم آماده برگزاری همایش بزدگ شیرخوارگان حسینی در کهگیلویه و بویراحمد هستیم.

وی بیان کرد: برای برگزاری این همایش این همایش جلسات متعددی با مسئولین استانی و شهرستانی گرفته شد و همه مسئولان برای خدمت در این همایش لبیک گفتند.

نماینده مجمع جهانی حضرت علی اصغرع کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: در نشست با مدیر کل صدا و سیمای استان قول مساعدت لازم برای پخش زنده ، و زیرنویس شبکه خبر،پخش تیزر تبلیغاتی و پوشش این همایش داده شد.

بهرامی نژاد عنوان کرد: به دلیل وجود پیک دیگری از کرونا مدیریت کنترلی و پیشگیری به ویژه کنترل عوامل محیطی با برنامه ریزی منسجم و مدون و با اولویت پیشگیری کرونا این همایش را را در ۴۶ نقطه از شهر و روستاهای استان برگزار خواهیم کرد.

وی گفت: برای پیشگیری و اقدام فوری برای خطرات پیش بینی نشده برای هر همایشی که در سراسر استان برگزار می‌شود یک دستگاه آمبولانس فوریت های پزشکی و یک دستگاه خودرویی آتش‌نشانی پیش بینی شده است.

 نماینده مجمع جهانی حضرت علی اصغرع کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: با تمام توان این همایش با حضور گسترده مادران و شیرخواره ها در اولین جمعه محرم مصادف با ۱۴ مرداد ماه جاری ساعت ۸/۳۰ صبح همزمان با سراسر کشور برگزار خواهد شد.

بهرامی نژاد بیان کرد: کار دوخت ۵ هزار دستدلباس شیرخوارگان و سربند به پایان رسیده است.

وی افزود: این تعداد لباس ها و سربندان یک شب قبل از همایش بزرگ شیرخوارگان بین برگزار کنندگان همایش در کهگیلویه وبویراحمد توزیع خواهد شد.

انتهای پیام/