اولتیماتوم امام جمعه دیشموک ؛ هر چه سریع تر انجام شود تا مردم با مشکل مواجه نشوند
اولتیماتوم امام جمعه دیشموک ؛ هر چه سریع تر انجام شود تا مردم با مشکل مواجه نشوند

راوند گفت: از اداره گاز خواهان تسریع در علمک‌گذاری و ارائه خدمات‌رسانی گازی در حومه غربی هستم و امیدوارم به زودی حومه غربی هم از نعمت گاز بهره‌مند گردند

پایگاه اطلاع رسانی خبر دیشموک؛ به گزارش خبرگزاری فارس از دیشموک، حجت‌الاسلام علی‌اکبر راوند امام جمعه شهر دیشموک در خطبه‌های امروز دیشموک با بیان اینکه بندگی در عبادت خدا یکی از مصادیق تقواست، اظهار کرد: اگر کسی عبادت خدا را انجام دهد و تقوا پیشه کند به قرب الی الله می‌رسد.

وی با بیان اینکه در دهه فجر قرار داریم عنوان کرد: باید تقوا را از حضرت امام راحل یاد گرفت چون همه از او تبعیت می‌کردند و تبعیت همه از امام به خاطر بندگی عبادت امام راحل در مقابل خداوند بود.

خطیب نماز جمعه شهر دیشموک گفت: گریه‌های شبانه حضرت امام در عبادت و بندگی خدا باعث شد انقلاب اسلامی در برابر دشمنان خودش مخصوصا تمام دنیا که نقشه موفق نشدن امام را در سر می‌پروراندند و طراحی می‌کردند باطل شد و موفقیت امام در پیروزی انقلاب اسلامی به خاطر عبادت و بندگی خدا بود.

وی با اشاره به ۱۴ بهمن روز فناوری فضائی گفت: ماهواره ذوالجناح در قالب پروژه‌ای به نام فاطمه الزهرا(س) اجرا شده که در نوع خودش بی‌نظیر بوده است.

راوند گفت: پرتاب تحقیقاتی ماهواره‌بر ترکیبی ذوالجناح خبرساز شده و چون سوخت این ماهواره در مرحله اول و دوم از سوخت جامد و در مرحله سوم از سوخت مایع استفاده کردند به نام ترکیبی نامگذاری شده است.

وی تصریح کرد: ایران اسلامی با این پرتاب برای نخستین بار قدرتمندترین موتور سوخت جامد را به پرتاب درآورد و با این پرتاب به قوی ‌ترین موتور سوخت جامد دست پیدا کرد.

امام جمعه دیشموک گفت: این پرتاب بخاطر اینکه به هزینه کم و کوتاهترین زمان ممکن اتفاق افتاد نمایشی از اقتدار هوافضای جمهوری اسلامی ایران است و با تداوم برنامه فضایی خود در ادامه دادن نشانه پیشرفت ایران اسلامی و انقلاب اسلامی و شکست فشار حداکثری بر ایران است و این نماد عزت و اقتدار ایران اسلامی جای تقدیر و تشکر دارد.

وی با بیان اینکه سیاست های دولت فرانسه در تقابل با ایران اسلامی در قضیه تحریم‌ها مزدورانه است گفت: اینکه در مذاکرات و بحث برجام با ادعای دولت مقابل به تحریم هسته‌ای ایران و زیر میز مذاکره زدن این بار هم شگرد جدید و خنده‌آور آمریکا بوده و خواهان وارد کردن عربستان سعودی بر مذاکرات احتمالی فقط بخاطر استفاده از پول عربستان سعودی است.

راوند گفت: بعد از فشار حداکثری توسط ترامپ بر ارائه تحریم‌های جدید بایدن دنبال همکاری با ایران در برداشتن تحریم‌ها به فکر طرح نقشه‌های جدید علیه دور زدن ایران است.

وی عنوان کرد: اینکه بایدن از یک طرف بر برداشتن تحریم‌ها علیه ایران صحبت می‌کند و از طرف دیگر دوستان خود مثل فرانسه انگلیس و آلمان را علیه ایران اسلامی تحریک می‌کند خود نوعی نقشه جدید است.

خطیب نماز جمعه شهر دیشموک گفت: آمریکا بداند هیچ غلطی نمی‌تواند بکندو از طراحی نقشه‌های جدید دیگر نمی‌تواند ایران را دور بزند.

وی با اشاره به علمک گذاری در خدمات‌رسانی گاز توسط اداره گاز گفت: علمک‌گذاری گاز در حومه شرقی بخش دیشموک جای تقدیر و تشکر از مسوولان و نمایندگان مردم و مجلس دارد و امیدوارم که مردم قدر این نعمت گاز را بدانند.

راوند گفت: از اداره گاز خواهان تسریع در علمک‌گذاری و ارائه خدمات‌رسانی گازی در حومه غربی هستم و امیدوارم به زودی حومه غربی هم از نعمت گاز بهره‌مند گردند.

انتهای پیام/م:آ

  • نویسنده : مالک آهنگ