اف بر جماعت منافق صفت/آیا تاوانِ برجام عزیزتر از جانتان را رهبری باید بدهد؟
اف بر جماعت منافق صفت/آیا تاوانِ برجام عزیزتر از جانتان را رهبری باید بدهد؟
اف بر جماعت منافق صفت/آیا تاوانِ برجام عزیزتر از جانتان را رهبری باید بدهد؟حوزه ی علمیه حضرت علی بن موسی الرضا علیهما السلام یاسوج در پاسخ به مرقومه آقای موسوی خوئینی ها بیانیه صادر کرد

پایگاه اطلاع رسانی خبر دیشموک؛ امیرالمومنین علی علیه السلام می فرمایند:اوصیکم عبادالله بتقوی الله، و احذرکم اهل النفاق، فانهم الضالون المضلون و الزالون المزلون، یتلونون الوانا و یفتنون افتتانا، و یعمدونکم بکل عماد، و یرصدونکم بکل مرصاد، قلوبهم دویه، و صفاحهم نقیه
بندگان خدا:شما را به تقوای الهی سفارش می کنم و از اهل نفاق برحذرتان می دارم. آنان گمراهند و گمراه گر.
خود لغزنده اند و دیگران را نیز به لغزش وامی دارند. رنگ های گوناگون به خود می گیرند و از هر ترفندی برای گمراه کردن شما بهره می جویند. در هرپناهگاهی قصد شما می کنند. در هرجا به کمین شما می نشینند. دل هایی سخت بیمار و سیمایی بس آراسته و نیکو دارند.
چند روز پیش مرقومه ی سرگشاده موسوی خوئینی ها از حامیان دولت آقای روحانی، خطاب به رهبری منتشر شد که در این نامه، اوضاع بد اقتصادی و فرهنگی و مسائل جاری مملکت را یاد آوری کرده و از رهبری درخواست برای درست کردن اوضاع کشور داشت ،نامه ای که حتی صدای اعتراض هم مسلکان خوئینی ها را درآورد.
اف بر فرزندان و پیروان مکتب جان لاک (پدر لیبرالیسم)
اف بر جماعت منافق صفت:اگر در انتخابات شکست بخورند عَلَم تقلب بلند کرده و مملکت را به لبه تیغ سقوط می کشانند و سبب می شوند که کشور مورد آماج و حملات تحریم و فشار های خارجی بشود و اگر رای بیاورند و پیروز شوند چون عدم روحیه انقلابی و روحیه فَشِل لیبرالی و مغز های زنگ زده غربی دارند نمی توانند چرخ مملکت را بچرخانند و مشکلات تلنبار می شوند و ملت عصبانی و در نتیجه حوادثی چون دی ۹۶ یا آبان ۹۸ رخ می دهد…
مدعی میشوند که رئیس جمهور هیچ کاره هست که اگر هیچ کاره هست پس چرا آنها و رفقای لندن نشین شان با رسانه های امثال BBC ، من و تو ، صدای امریکا و روزنامه های زنجیره ای شان را هماهنگ به خط کرده تا پیروز شوند.
وقتی که مشکلات دولت مورد حمایتشان سر به فلک می کشد، تقاضا میکنند از رهبری که ورود کرده و مشکلات را حل کند که اگر رهبری ورود کند مثل سال ۷۸ و ۸۸ او را دیکتاتور خطاب کرده و اگر ورود نکند در بوق و کَرنا می کنند که پس رهبری هیچ کاره هست!
آقای موسوی خوئینی نفرمودند که:آیا تاوانِ برجام عزیزتر از جانشان را رهبری باید بدهد؟!اگر کدخدا!، وقعی به تعهداتش در قبال دولت برجام ننهاد، گناه جمهوری اسلامی چیست؟❓آیا:”امضای کری تضمین بود ” و قسم موکّد پروردگار که ” ان تنصروا الله ینصرکم” تضمین نبود؟؟؟
مسببان وضعیت کنونی باید جواب دهند که: آن موقع که صدای قهقهه خوشحالی شان و نعره برجامشان گوش فلک را کَر می کرد تمام مزایا به نام خودشان بود ،حال که بعد از مشخص شدن عیار امضای کری، مضحکه خاص و عام شده، بر سفره جمهوری اسلامی ادعای عقلانیت می‌کنند و ایمان مومنان را به سخره می‌گیرند و شیطان سر کارشان گذاشت؛انتقامش را از دین خدا می خواهند بگیرند ؟
و در آخر یک حرف تاریخی را به یاد آوردیم:
و ناگهان اشعث فریاد برآورد که تقصیر علی است!
حوزه ی علمیه حضرت علی بن موسی الرضا علیهما السلام یاسوج
انتهای پیام /م:آ

  • منبع خبر : صبح زاگرس