از خبر دیشموک تا جام جم؛ دو‌جوان دیشموکی در راه تهران
از خبر دیشموک تا جام جم؛ دو‌جوان دیشموکی در راه تهران
اولین جلسه ورزشی استان کهگیلویه و بویراحمد به میزبانی دیشموک برگزار شد

 اولین جلسه  هیات کونگ فو سبک آنزان رزم استان کهگیلویه و بویراحمد در دیشموک با حضور اعضاء هیأت برگزار شد.

پایگاه اطلاع رسانی خبر دیشموک ؛ باتوجه به موفقیت ورزشکاران کونگ فو سبک آنزان رزم در دیشموک رئیس این سبک در کشور مسئول این سبک را از دیشموک انتخاب کرد.

گفتنی است فرهاد شریف پور قهرمان استان و کشور در این سبک و سابقه چند بار حضور در تیم ملی کونگ فو جمهوری اسلامی ایران  به عنوان رئیس این سبک در استان کهگیلویه و بویراحمد انتخاب و فعالیت رسمی خود را آغاز نمود.

لازم بذکر است اولین بار است یک دیشموکی به عنوان رئیس هیاتی در استان کهگیلویه و بویراحمد انتخاب و برای فعالیت در سطح کشور معرفی گردید.

بینا عضو شورای شهر دیشموک گفت:افتخار بزرگی است برای دیشموک و امیدواریم مسئولان این جوانان با استعداد را حمایت کنند تا در این عرصه نام و نشانی برای بخش محروممان به دست آورند .

فرهاد شریف پور به همراه یکی از شاگردان خود از شبکه جام جم جمهوری اسلامی ایران دعوتنامه دریافت و روزهای آینده بصورت زنده جزئیات موفقیت و فعالیت خود را از این شبکه بین المللی ارائه خواهند داد.

در پایان شریف پور از مردم و مسئولان خواست تا انشاءالله در این مسیر صعب العبور در کنار فرزندان و جوانان این منطقه باشند و از همه مدیران در راس ورزش شهرستان و استان کهگیلویه و بویراحمد طلب مساعدت ویژه نمود.

انتهای پیام/م: آ