ارائه خدمت دانشجویان دانشگاه فنی حرفه ای یاسوج به مردم روستای رود ایوک از توابع دیشموک
ارائه خدمت دانشجویان دانشگاه فنی حرفه ای یاسوج به مردم روستای رود ایوک از توابع دیشموک
دانشجویان گروه جهادی دانشگاه فنی حرفه ای یاسوج به مردم روستای رود ایوک از توابع بخش دیشموک در ایام تعطیلات نوروزی ارائه خدمت کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبر  دیشموک، گروههای جهادی همه ساله در ایام عید و تعطیلات نوروزی با مشارکت بسیج دانشجویی و با همکاری دانشگاهها به روستاهای محروم و دور افتاده برخی جاهای صعب العبور در جهت رفع  مشکلات مردم به روستاها سفر می‌کنند.

گروه جهادی رهپویان خاکی دانشکده فنی و حرفه ای پسران یاسوج امسال به روستای دور افتاده رود ایوک در بخش دیشموک فعالیت کردند.

روستای رود ایوک در چند کیلومتری از مرکز شهر دیشموک واقع شده و بعد از گذشت از چند شهر و روستا بالاخره به روستای رود ایوک در بخش دیشموک سفر کرده ایم.

احمدرضا آهنگ جوان دانشجوی این دانشکده با بیان اینکه، خودم ساکن شهر دیشموک هستم،افزود: محرومیتی که در بخش دیشموک وجود دارد در جاهای دیگر استان کمتر مشاهده می‌شود.

وی افزود:  فعالیت گروه جهادی از ۲۰اسفند به مدت ۹روز  و در روستای رود ایوک همگام با دیگر دانشجویان بسیجی جهادی کارهای فرهنگی، عمرانی در دستور کار دانشجویان قرار گرفت.

یکی از مهمترین فعالیت های این گروه جهادی، آموزش های فنی و تخصصی مکانیک و برق  با حضور ۹ بسیجی دانشجو به اهالی ارائه شده است

با بیان اینکه گروههای جهادی همیشه در کنار مردم هستند و در رفع مشکلات قدم برمی دارند این بار روستای هدف ما رود ایوک بود و با توجه به این که این گروه سفر اولشان بوده و با همکاری دانشگاه فنی حرفه‌ای کارهای خوبی انجام دادند و امیدوارم در آینده بتوانیم با امکانات خوب و کامل در رفع مشکلات این روستاهای محروم  تلاش خود را دو چندان نماییم.

 وی بیان کرد: خیلی خوشحالم که در کنار دیگر دوستان دانشجو و بسیجیان گروههای جهادی به این روستا سفر کرده ایم و با افتخار به مردم خدمت کردیم.

نوید سوری مسوول گروه جهادی دانشکده فنی حرفه‌ای یاسوج در گفت وگو با خبرنگار خبر دیشموک  اظهار کرد: خیلی خوشحالم که به دورترین روستا سفر کرده ایم و در میان مردم این روستا علاوه بر کارهای فرهنگی با اندک توان ناچیز مادی که داشتیم  تا حدودی با مردم این روستا همدردی کردیم.

 

یکی از مهمترین فعالیت های این گروه جهادی، آموزش های فنی و تخصصی مکانیک و برق به اهالی ارائه شده است

به گزارش پایگاه خبری خبر  دیشموک، این گروه جهادی برای اولین بار در روستای رود ایوک ارائه خدمت نمودند.