آیین افتتاح «خانه هلال جمعیت هلال احمر شهرستان کهگیلویه» در دیشموک/معرفی مسئول «خانه هلال دیشموک»+تصاویر
آیین افتتاح «خانه هلال جمعیت هلال احمر شهرستان کهگیلویه» در دیشموک/معرفی مسئول «خانه هلال دیشموک»+تصاویر
در آیینی باحضور معاون هلال احمر شهرستان کهگیلویه ، امام جمعه و اعضای شورای اداری دیشموک، «خانه هلال شهدای گمنام جمعیت هلال احمر کهگیلویه» در شهر دیشموک افتتاح و مسوول این خانه معرفی شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از دیشموک، در آیینی با آقای خلیلی معاون هلال احمر شهرستان کهگیلویه و حجت الاسلام علی اکبر راوند امام جمعه، حجت الاسلام درسته مسوول اداره تبلیغات اسلامی و اعضای شورای اداری دیشموک، «خانه هلال شهدای گمنام جمعیت هلال احمر» در دیشموک افتتاح و مسوول این خانه معرفی شد.

حجت الاسلام علی‌اکبر راوند امام جمعه دیشموک با ابراز خرسندی و رضایت از راه اندازی و افتتاح خانه هلال، و تبریک به مسوول خانه هلال جمعیت هلال احمر شهدای گمنام دیشموک، اظهار کرد: از توجه جمعیت هلال احمر شهرستان کهگیلویه به دیشموک، تقدیر و تشکر می‌کنیم.

امام جمعه دیشموک با بیان اینکه، همه مسوولان در نظام اسلامی وظیفه سنگینی دارند، افزود: برای اینکه رضایت مردم جلب شود و به نظام اسلامی خوش بین شوند، باید خدمات خوبی به مردم ارائه دهند.

وی گفت:  در بحث هلال‌احمر شهرستان خدمات زیادی به دیشموک ارائه شد خدماتی که در بخش ارائه می شود باید نظارت شود که به دست نیازمندان  برسد.

امام جمعه دیشموک بیان کرد: امیدوارم کما فی سابق خدمات رسانی خوبی شود و هلال احمر شهرستان به بخش محروم دیشموک توجه ویژه کنند.

در ادامه محمد نوروزی‌نیا رئیس اداره آموزش و پرورش دیشموک در این آیین ضمن قدردانی از خدمات ارائه شده توسط جمعیت هلال احمر به دیشموک، اظهار کرد: آموزش و پرورش دیشموک در بحث همکاری با خانه هلال، آمادگی کامل را دارد و از هیچ تلاش و کوششی دریغ نمی‌کند.

وی با بیان اینکه هلال احمر از نهادهایی است که فعالیت انسان دوستانه دارد، افزود: افتتاح خانه هلال در دیشموک را به فال نیک می‌گیرم و امیدواریم فعالیت‌های هلال احمر در سطح بخش گسترش داشته باشد.

نوروزی نیا، ضمن تقدیر و تحسین از کسانی که در این جمعیت در مواقع خطر به جهت خدمت به مردم، جان خود را به خطر می‌اندازند، اضافه کرد: بیشتر فعالیتهای جمعیت هلال احمر به هنگام حوادث و خطرات مربوط می‌شود.

نوروری‌نیا اذعان کرد: جمعیت هلال احمر ایران اسلامی یکی از جمعیت‌های خوشنام در منطقه و دنیاست و منحصر به ایران نیست بلکه در جغرافیای انسانی فعالیت بشردوستانه می‌کند.

رئیس اداره آموزش و پرورش دیشموک متذکر شد: امیدوارم خانه هلال دیشموک اهداف عالیه جمعیت احمر را تحقق بخشد.

در پایان دفتر خانه هلال دیشموک با حضور مسوولان افتتاح شد و در این آیین وحید آهنگ به عنوان مسوول خانه هلال جمعیت هلال احمر در دیشموک معرفی شد.

وی گفت: خانه‌های هلال با هدف آموزش همگانی مردم در مواجه با بحران‌ها، حوادث و نجات جان مردم فعالیت خود را شروع می کند.

به گزارش فارس: ۱۵ خانه هلال در شهرستان کهگیلویه افتتاح شد که خانه هلال دیشموک  به نام مقدس«شهدای گمنام دیشموک» نامگذاری شده است.

انتهای پیام/